Ubezpieczenia życia i zdrowia
Wiele możesz przewidzieć i zaplanować w swoim życiu, lecz zdarzają się nieoczekiwane sytuacje. Zabezpiecz się na ich wypadek i zapewnij spokojną przyszłość sobie oraz swoim najbliższym.

Ubezpieczenie możesz skomponować dobierając do swojej głównej umowy na życie szereg umów dodatkowych, które będą chronić m. in. zdrowie i życie Twoich najbliższych. Sam wybierasz warianty według własnych oczekiwać i potrzeb.
Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne
Niejednokrotnie nasz dom, samochód są dorobkiem naszego życia. Zabezpiecz się przed kosztami będącymi następstwem ich zniszczenia lub utraty majątku.
Ubezpieczenia grupowe
Oferujemy pakiety ubezpieczeń grupowych dla pracodawców i ich pracowników. Zawarcie umowy jest możliwe już od dwóch osób pracujących w firmie. Ubezpieczenie grupowe na życie chroni finansową przyszłość bliskich w przypadku śmierci, wypadku lub poważnego zachorowania. Przygotowujemy oferty ubezpieczenia specjalnie dostosowane do specyfiki firmy z jasno określonym zakresem ubezpieczenia, sumami ubezpieczenia oraz składkami.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI